Otrdiena 25 Sep 2018
You are here: Sākums FILIĀLES GULBENES FILIĀLE PROGRAMMAS GULBENĒ NAGU MODELĒŠANA NAGU MODELĒŠANA

NAGU MODELĒŠANA

Akcija - Nagu modelēšana

PROFESIONĀLĀS SKAISTUMA SKOLAS PROGRAMMA

Piedāvājam apgūt NAGU MODELĒŠANAS KURSU, kas ir daļa - 1.MODULIS no akreditētas profesionālās pilnveides izglītības programmas "NAGU MODELĒŠANA".

Mācoties šo kursu bonusā piedāvājam apgūt papildus BEZ  MAKSAS "MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS SKAISTUMKOPŠANAS SALONOS un iegūt sertifikātu par konkrētās tēmas apguvi.

NAGU MODELĒŠANAS KURSI - 1.MODULIS

Mācību ilgums – 11 nodarbības + eksāmens

MĀCĪBAS RĪGĀ, LIEPĀJĀ, DAUGAVPILĪ, VALMIERĀ, GULBENĒ

Mācību laiki: Iespējami dažādi apmācību laiki (no rītiem, pa dienu, vakaros, brīvdienās).Katram audzēknim savs individuāls mācību grafiks!

Izglītības programmas licences lapa

Dezinfekcija
Darba vides sagatavošana
Sanitārijas un higiēnas pamati
Materiālmācība
Nagu modelēšanas pamatprincipi
Modelēšana ar tipsiem (dažādu nagu garumu un formu veidošana)
Modelēšana ar formām (dažādu nagu garumu un formu veidošana)
Franču tehnika:
-        klasiskais „franch”
Kamuflāžas tehnika:
-        kamuflāžas + „franch” tehnikas
-        dabīgās naga plātnes pagarināšana
Profilakse ar vīli
Profilakse ar aparātu
Nagu dizains modelētiem nagiem:
-        pludināšanas tehnika ar krāsainiem gēliem
-        fona sagatavošana un noformēšana
-        spīdumu un dažādu dizaina elementu iestrādāšana gēlā
-        apgleznošana ar akrila krāsām
Gēla lakas tehnika
Gēla lakas profilakse

JAUNUMS!!! PAPILDUS BEZ MAKSAS APGŪSTI NAGU MODELĒŠANAS PROGRAMMĀ  KUTIKULAS APSTRĀDI AR APARĀTU!

Mācību maksa: 320,-EUR.Ja maksā visu summu uzreiz,atlaide -10%  290 EUR (profesionālo materiālu komplekts iekļauts cenā).

Komplektā ietilpst:
Būvējošais gēls, baltā franču želeja 5g, virsējais pārklājums 15ml , praimers 10ml (gruntējošā kārta), līme, līdzeklis lipīgā slāņa noņemšanai, dezinfekcijas līdzeklis/attaukotājs, kutikulas eļļa, baltais bloks, vīles 100/180- 2gb.,stikla vīte, želejas un dizaina otas, tipsi 100gb., formas 50gb., birstīte, metāla pušeris, nagu knaiblītes, tipsu knaibles, vates plāksnītes, UV lampa 36W.

Katrs audzēknis saņem arī plašu teorētisko izdales materiālu!

Mācības notiek nelielā grupā gan latviešu, gan krievu valodā.

Mācības vada Profesionālās Skaistumas skolas augstas klases treneri Latvijā.

Mācību maksu iespējams maksāt pa daļām.

Pēc 1.moduļa beigšanas izsniedzam PROFESIONĀLĀS SKAISTUMA SKOLAS SERTIFIKĀTU gan latviešu, gan angļu valodā.

PAPILDUS IZSNIEDZAM:
-Sertifikāts par gēllakas tehnoloģijas apgūšanu.
-Sertifikāts par papildus nodarbībām (akcijas piedāvājums).

Pēc 1.MODUĻA apgūšanas iespējams mācības turpināt apgūstot 2. MODULI un nokārtojot valsts eksāmenu iegūt profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "NAGU MODELĒŠANA".