Otrdiena 25 Sep 2018
You are here: Sākums FILIĀLES GULBENES FILIĀLE PROGRAMMAS GULBENĒ SEJAS KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS

SEJAS KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS

Sejas kosmētiskās procedūras

Izglītības programmas akreditācijas lapa

Akreditēta profesionālās pilnveides programma

„SEJAS KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS”

Piedāvājam apgūt kursu „Seja kosmētiskās procedūras”, lai iegūtu gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par sejas kosmētiskām procedūrām, prastu strādāt ar sejas kopšanas un profesionālās kosmētikas līdzekļiem, pielietotu sejas tīrīšanas un sejas liftinga procedūras, kā arī apgūtu sejas masāžas. Iespēja pilnveidot sevi paaugstinot kvalifikāciju vai iegūstot jaunas zināšanas un prasmes sejas kopšanas jomā interesentiem bez priekšzināšanām un bez medicīniskās izglītības.

Lielākā daļa no kursa ir praktiskās nodarbības, lai iemācītu sejas masāžas, sejas tīrīšanu, masku pielietošanu, aparātehnoloģiju u.c. kosmētiskās procedūras. Mācību salona klienti par pakalpojumiem mācību salonā norēķinās pēc cenrāža. Ar cenrādi var iepazīties sadaļā "MĀCĪBU SALONS".

Pie mums grupā vienlaicīgi mācās tikai 4 cilvēki! Pilnīgi individuāla pieeja katram studentam!!!!

Izglītības programmas licences lapa

Mācoties šo kursu bonusā piedāvājam apgūt papildus BEZ  MAKSAS "VAKSĀCIJAS" vai „SKROPSTU PIEAUDZĒŠANAS” kursu, iegūstot sertifikātu gan latviešu, gan angļu valodā.

Tāpat bonusā arī profesionālās kosmētikas ALGOTHERM seminārs algoterapeites Gintas Ustinovas vadībā un SEJAS PROCEDŪRA AR BANKĀM.

Mācību ilgums: 4,5 mēneši; 18 nodarbības no plkst.10-16 (160 kontakstundas ).

Mācību veids: teorija un praktiskās nodarbības.

Darba drošības, sanitārijas un higiēnas pamati

Sterilizācijas un dezinfekcijas prasības

Materiālmācība, kosmētika un ingredienti

Sejas fizioloģiskā un anatomiskā uzbūve.

Sejas  ādas uzbūve, sejas tipi.

Sejas ādas kopšana atbilstoši sejas ādas tipam

Langerlīniju noteikšana;

Kosmētiskie līdzekļi un to pielietošana

Sejas un dekoltē masāžas

Limfodrenāžas masāža sejai

Sejas aromaterpijas procedūras

Sejas pīlinga procedūras.

Sejas liftinga procedūras. Liftinga maskas.

Brosāžas tehnoloģija
Vapazona tehnoloģija

Dekoratīvā kosmētika, sejas proporcijas

Dienas meikaps

Vakara meikaps

Skropstu ilgviļņi

Uzacu un skropstu krāsošana

Uzacu korekcija

Aromaterapija, ēterisko eļļu jaukšana un to pielietošana sejas procedūrām

MĀCĪBAS RĪGĀ

30.09.2018 JAUNUMS!!! Brīvdienu grupa,mācības 1x nedēļā, svētdienās plkst. 10.00-16.00

03.10.2018 Dienas grupa, mācības 1x nedēļā, trešdienās plkst. 10.00-16.00

Iespēja mācīties vakara grupā arī 2x nedēļā, pirmdienās un trešdienās no plkst.17-20

MĀCĪBAS DAUGAVPILĪ

01.10.2018 Dienas grupa, mācības 1x nedēļā, pirmdienās plkst.10.00-16:00

30.09.2018. Brīvdienu grupa,mācības 1x nedēļā, svētdienās plkst. 10.00-16.00

MĀCĪBAS LIEPĀJĀ

26.09.2018. Dienas grupa, mācības 1 x nedēļā trešdienās plkst. 10.00-16.00.

MĀCĪBAS VALMIERĀ

14.11.2018. Dienas grupa, mācības 1x nedēļā, otrdienās plkst.10.00-16.00

Papildus informācija par mācību uzsākšanu un pieteikšanās uz mācībām pa tel.27755850 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

MĀCĪBAS GULBENĒ

Mācību kursu pasniedz kosmetologi ar vairāku gadu pieredzi, sertificēti kosmētiķi.

Mācību maksa: 540,- EUR (135,- EUR mēnesī)

Kursu laikā nodrošinām ar profesionāliem darba materiāliem un produktiem.

Apmācības notiek nelielās grupiņās. Individuāla pieeja katram audzēknim.

Pēc kursu beigšanas izsniedzam LR izglītības ministrijas apliecību par profesionālās pilnveides izglītību „Sejas kosmētiskās procedūras”.