Sestdiena 21 Jūl 2018
You are here: Sākums FILIĀLES VALMIERAS FILIĀLE PROGRAMMAS VALMIERĀ MASĀŽAS KURSI MASĀŽAS KURSI, AKREDITĒTĀ PROGRAMMA

ĶERMEŅA KOSMĒTISKĀS MASĀŽAS

Ķermeņa kosmētiskās procedūras

Izglītības programmas licences lapa

Akreditēta profesionālās pilnveides programma

„ĶERMEŅA KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS”

Programma sevī ietver 1.moduli "KLASISKĀS MASĀŽAS PAMATI"" un 2.moduli " SPA MASĀŽAS UN KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS".

Piedāvājam apgūt kursu „Ķermeņa kosmētiskās procedūras”, lai iemācītos praktiski apgūt dažāda veida ķermeņa masāžas, iegūtu gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par ķermeņa kosmētiskām procedūrām, prastu strādāt ar ķermeņa kopšanas un profesionālās kosmētikas līdzekļiem. Iespēja pilnveidot sevi paaugstinot kvalifikāciju vai iegūstot jaunas zināšanas un prasmes ķermeņa kopšanas jomā interesentiem bez priekšzināšanām un bez medicīniskās izglītības.

Lielākā daļa no kursa ir praktiskās nodarbības, lai iemācītu dažādus ķermeņa masāžas veidus un pielietojumu, veikt relaksējošās un tonizējošās ķermeņa masāžas u.c. kosmētiskās procedūras.

Pie mums grupā vienlaicīgi mācās tikai 4-6 cilvēki! Pilnīgi individuāla pieeja katram studentam!!!!

Mācoties šo kursu bonusā piedāvājam apgūt papildus BEZ  MAKSAS "ČAMPI GALVAS MASĀŽU" un „RELAKSĒJOŠO PINDU MASĀŽU”, iegūstot sertifikātu gan latviešu, gan angļu valodā.

Mācību ilgums: 4,5 mēneši; 18 nodarbības (160 kontakstundas )

Mācību veids: teorija un praktiskās nodarbības.

Darba drošības, sanitārijas un higiēnas pamati

Sterilizācijas un dezinfekcijas prasības

Ķermeņa fizioloģiskā un anatomiskā uzbūve

Masāžas indikācijas un kontrindikācijas

Klasiskās masāžas tehnika un paņēmieni

Ķermeņa daļu klasiskā masāža

Vispārējā ķermeņa klasiskā masāža

Ekspress masāža
SPA un Wellness koncepts

Relaksējošās un tonizējošās ķermeņa masāžas

Plaukstu un pēdu refleksoterapija

Relaksējoša sejas dekoltē masāža

Karsto akmeņu masāža

Šokolādes masāža

Medus masāža

Aromaterapija, ēterisko eļļu jaukšana un to pielietošana ķermeņa procedūrām

Arommasāža

Kosmētiskie līdzekļi un to pielietošana

Ķermeņu pīlingu veidi un tehnikas

Dūņu ietīšanas procedūras

Ķermeņa skulpturējošā ietīšana un masāžas tehnika

MĀCĪBAS RĪGĀ

05.09.2018 Mācības trešdienās no plkst. 10.00 - 16.00

21.07.2018 Mācības sestdienās no plkst.10.00 - 16.00

MĀCĪBAS VALMIERĀ

03.09.2018 Mācības pirmdienās no plkst. 10.00 - 16.00

MĀCĪBAS LIEPĀJĀ

MĀCĪBAS DAUGAVPILĪ

MĀCĪBAS GULBENĒ

Mācību maksa: 420,- EUR (105,- EUR mēnesī)

Mācību kursu pasniedz SPA meistari, kosmetologi, pirtnieki ar vairāku gadu pieredzi.

Kursu laikā nodrošinām ar profesionāliem darba materiāliem un produktiem.

Apmācības notiek nelielās grupiņās. Individuāla pieeja katram audzēknim.

Pēc kursu beigšanas izsniedzam LR izglītības ministrijas apliecību par profesionālās pilnveides izglītību „Kermeņa kosmētiskās procedūras”.