Ceturtdiena 13 Dec 2018

ZIEPJU GATAVOŠANA

Ķermeņa apgleznošana

Normal 0

Sniegsim Tev praktiskus padomus, kopā gatavosim receptes un izzināsim visu par ziepju pagatavošanu un vannas kosmētiku. Ja vēlies ko jaunu un dabīgu, varēsi pagatavot savas īpašās ziepes, vannas pienu, vannas bumbas un vannas sāli pēc savas iedvesmas un sajūtām. Radoša gaisotne un iespēja veselu dienu gatavotu sev ko īpašu un veltīt laiku, lai iemācītos radīt ko nebijušu sev, saviem mīļajiem vai dāvanai.

Mācību ilgums: 1 diena (apm.6h)

Kas ir ziepes un kā tās pagatavot? Ziepju gatavošanas teorija. Krāsvielu un aromātu izmantošana ziepju gatavošanā.

Vannas kosmētika + bāzes eļļas. Vannas bumbas – sastāvdaļu, aromātu, krāsu un augu piedevu izvēle un izmantošana.

Vannas piens un vannas sāls, to pagatavošana un uzglabāšana.

Vannas eļļas un citi vannas produkti.

Mācību maksa:

Grupu nodarbība 75, - EUR

Individuālā nodarbība 135,- EUR

Ja audzēknim nav, tad papildus nepieciešams iegādāties darba komplektu (svari, mikseris, mērglāzes (2 gab.), tērauda lāpstiņas, termometrs), kas paliek audzēkņa īpašumā.

Komplekta cena: 50EUR

Kursu laikā nodrošinām ar profesionāliem darba materiāliem un produktiem. Kursa ietvaros Jūs gatavosiet vairākus produktus, kuri paliks Jūsu īpašumā.

Kursu laikā tiek izsniegts arī plašs teorētiskais materiāls, kurš paliek audzēkņa īpašumā.

Pēc kursu beigšanas izsniedzam Profesionālās Skaistuma skolas sertifikātu.
(Papildus sertifikāts angļu valodā 3,-EUR ).

Papildus informācija un iepriekš pieteikšanās uz kursiem pa tel.27755850 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu