Svētdiena 16 Dec 2018
You are here: Sākums Programmas MIKROADATU MEZOTERAPIJA

MIKROADATU MEZOTERAPIJA

mezoterapija

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai! Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalkām adatām. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

Šis mācību kurss ir pieejams cilvēkiem ar medicīnisko izglītību vai arī tiem, kuri ir mikropigmentācijas meistari.

Nodarbību ilgums: 1 diena (vidēji 6 stundas)

Mācību veids: teorija un praktiskā nodarbība.

Mācību maksa: 75 EUR (apmācība grupā)

Individuāla apmācība: 135EUR

Programmā ietilpst:
- Sanitārijas un higiēnas prasības
- Sejas anatomijas un fizioloģijas pamati
- Materiālu un instrumentu izvēle
- Procedūras indikācijas un kontrindikācijas
- Izpildes tehniku teorētiskais apskats - seja, dekoltē zona, galva
- Praktiskā daļa - sejas procedūras izpilde
- Sejas kopšana pēc procedūras.

Mācību laikā nodrošinām ar profesionāliem darba materiāliem. Katrs audzēknis saņem arī plašu teorētisko izdales materiālu!

Mācību datumi: lūdzu zvanīt un interesēties pa tel.27755850

Mācības notiek nelielās grupiņās latviešu valodā. Individuāla pieeja katram audzēknim. Piedāvājam arī individuālu apmācību.

Pēc kursu beigšanas izsniedzam Profesionālās Skaistuma skolas sertifikātu gan latviešu, gan angļu valodā.