Svētdiena 16 Dec 2018
You are here: Sākums Programmas MIKROBLEIDINGS

MIKROBLEIDINGS

Mikrobleidings

Microblading ir manuāla mikropigmentācijas tehnika, kur ar pildspalvai līdzīgā turētajā ievietotu vienreizlietojamu un sterilu asmenīti “uzzīmē” matiņus un izveido uzacu formu. Šajā tehnikā mēs varam izveidot pat vissmalkākos matiņus, atkārtojot uzacs augšanas dabisko virzienu. Efekts ir ļoti dabīgs- īpaši smalki matiņi un ēnojums. Procedūra ir pilnīgi nesāpīga, kuras laikā tiek izmantotas diva veida anestēzijas. Procedūras ilgums ir aptuveni 2-3h. Mikrobleidinga metodes noturība ir no 1-2 gadiem.

Mācību ilgums: 3 dienas (10-17)

Mācību veids: teorija un praktiskā nodarbība.

- Sanitārijas un higiēnas prasības;
- Materiālu un instrumentu izvēle;

- Koloristika. Pigmentu veidi un pigmentu sajaukšanas shēma;
- Uzacu arhitektūra;

- Shēmu pielietojums;

- Mikrobleidinga tehnikas - matiņu tehnika, ēnu tehnika, pūdertehnika.

- Praktiskais darbs uz mulāžām un 3 modeļiem.

Mācību maksa : 345,-EUR

Mācības notiek: Rīgā

Mācību laikā nodrošinām ar profesionāliem darba materiāliem. Katrs audzēknis saņem arī plašu teorētisko izdales materiālu!

Mācību datumi: lūdzu zvanīt un interesēties pa tel.27755850

Mācības notiek nelielās grupiņās latviešu valodā. Individuāla pieeja katram audzēknim.

Piedāvājam arī individuālu apmācību.

Mācību salona klienti par pakalpojumiem mācību salonā norēķinās pēc cenrāža. Ar cenrādi var iepazīties sadaļā "MĀCĪBU SALONS".

Aicinām modeles! Jebkura procedūra maksā tikai 15 EUR!

Pēc mikrobleidinga kursu beigšanas izsniedzam Profesionālās Skaistuma skolas sertifikātu gan latviešu, gan angļu valodā.