Pirmdiena 23 Jūl 2018
You are here: Sākums Programmas VAKSĀCIJAS KURSI CUKURA PASTAS VAKSĀCIJA

CUKURA PASTAS VAKSĀCIJA JEB „SUGARING”

Sugaring

Cukura pastas vaksācija jeb sugaring  ir droša un efektīva apmatojuma noņemšana  ar īpašām masāžas kustībām izmantojot cukura pastu. Cukura pasta - 100% dabīgs produkts, ko veido cukura masa. Ar cukura pastu matiņi tiek izrauti to dabiskajā augšanas virzienā un ir ķermeņa temperatūrā, līdz ar to piemērota pat ļoti jutīgai ādai. Sāpju sajūta procedūras laikā ir minimāla. Pēc cukura epilācijas, matiņi ataug lēnāk, tie ar laiku kļūst plānāki, retāki un pat gaišāki.

Mācību ilgums – 2 dienas (6h dienā)
Mācību veids: teorija un praktiskās nodarbības.

- Sanitārija un higiēna;
- Dezinfekcija un sterilizācija;

- Materiālmācība. (Anatomijas un fizioloģijas pamati, ādas uzbūve un īpatnības. Matu struktūra. Mata augšanas fāzes.);

- Cukura pastas vaksācijas teorija (Noteikumi darbam dažādās ķermeņa zonās. Cukura depilācijas tehnoloģijas priekšrocības. Procedūras kontrindikācijas. Matu ieaugšanas iemesli un metodes cīņai ar tiem.)

- Cukura pastas vaksācijas demonstrācija;

- Cukura pastas tehnikas apgūšana. (Cukura depilācijas pamata tehniku izstrāde. Tehnikas izstrāde zonām: stilbs, gurni, paduses, bikini. Mācību laikā darbs ar triju veidu cukura pastām (soft, medium, hard).

Mācību maksa: 135,-EUR (darba materiāli iekļauti cenā). Grupā 2 cilvēki!

Individuāla apmācība: 195,- EUR(darba materiāli iekļauti cenā)

Kursu laikā tiek izsniegts arī vaksācijas teorētiskais materiāls, kurš paliek audzēkņa īpašumā.

Ja vēlaties mācīties, droši rakstiet vai zvaniet, vienosimies par Jums izdevīgu un ērtu laiku!

Pēc kursu beigšanas izsniedzam Profesionālās Skaistuma skolas starptautisku sertifikātu.
(Papildus sertifikāts angļu valodā 3,- EUR ).

Uzticieties mūsu augstas klases pasniedzējiem, mēs iemācīsim Jums ātri, kvalitatīvi un profesionāli veikt cukura pastas vaksāciju.